En iyi klima servisi firmaları

  • 13 Şubat 2017
  • 276 kez görüntülendi.
En iyi klima servisi firmaları

Klima Kaç Derecede Çalıştırmalıdır ?

Ülkemizde insanların yaygın olarak kullandığı şekilde klimamızı çok düşük sıcaklığa ayarlamak daha rahat hissetmemizi veya klimamızın daha iyi ısıtmasını veya soğutmasını sağlamaz.Bunun aksine klimamızı yazın kullanırken 23 – 25 derece aralığında , kışın ise 25-28 derece aralığında ayarlayarak çok daha rahat ve konforlu bir ortamda yaşam merkezimizi zenginleştirebiliriz.Bu konfor ve rahat ortamı yaşarken aynı zamanda klima cihazının tüketim değerleride önem taşımaktadır.Klima cihazımızı soğuk konuma aldığımızda her bir derece düşük ayarlandığında klima cihazının elektirik tüketimi %4 artmaktadır.Rahatlığımız kadar cebimizi ve faturamızı da düşünürsek eğer klima cihazımızı belirtilen sıcaklık ve soğukluk ayarlarında kullanmak büyük önem taşımaktadır. klima servisi Bunun yanı sıra bu ayarlarında dışına çıkıldığında sağlık ve rahatlık açısından büyük sorunlar teşkil etmektedir.

Klima servis ayarı ile dış ortam sıcaklığı arasında en fazla 7 derece fark olmalıdır.Mümkün olduğu sürece Kapılar ve pencereler daima kapalı tutulmalıdır. Klima servis Doğru derece de çalıştırdığınız sürece yaz ve kış sezonlarınızı problemsiz geçirebilirsiniz.

Klima cihazlarının sadece doğru derecede kullanılması değil, düzenli olarakda her yıl bakım yapılması gerekmektedir.Böylelikle sağlıklı ve uzun ömürlü klima cihazı ile devam etmiş olacaksınız. klima servisi Tam da bu durumda firmamız devreye girerek servis talepleriniz doğrultusunda yerinde çözümler üreten teknisyenlerimiz sayesinde sizlerin memnuniyetini ön planda tutmaktayız.Firmamıza bir telefon yardımıyla veya web sitemizden online destek alarak da ulaşabilir tüm sorunlarınıza anında yanıt alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ